Doprava

Zo Slovenska Vás prepravíme až do campu a späť 9-miestnym mikrobusom ( cena 1900 Euro - max. počet cestujúcich je osem) alebo Vám zabezpečíme letenky s odletom z Bratislavy alebo Viedne priamo do Barcelony (cena letenky sa mení v závislosti od sezóny a obsadenosti lietadla od 100 do 200 Euro-spiatočná ) a taktiež zabezpečíme aj transfer z letiska až do campu. Termín pobytu si samozrejme vyberáte podľa svojich potrieb a možností, počet miest je však obmedzený.

Pár rád:

  • Rýchlejším a pohodlnejším spôsobom cestovania je pravdaže letecká doprava, kde doba letu je cca 2 hodiny a transfer z letiska až k nám do campu je cca 2,5 hodiny. Do lietadla si môžete vziať batožinu 5-10kg a druhú batožinu 15-20 kg (podmienky sa môžu samozrejme meniť v závislosti od výberu leteckej spoločnosti). Preprava udíc je taktiež bezproblémová, treba ich len zabaliť do tzv. tubusu (platí sa zaň ako za športové vybavenie).
  •  Pokiaľ sa rozhodnete cestovať autom, je potrebné mať so sebou zelenú kartu, vodičský preukaz, malý technický preukaz a doklad o zaplatení zákonného poistenia vozidla.
  •  Cesta je síce zdĺhavá, ale väčšina cesty je po diaľnici. Trasa z Bratislavy do Caspe je dlhá približne 2330 km a trvá 26-28 hodín, v závislosti od podmienok na ceste. V Španielsku je povolená rýchlosť na diaľnici 120 km/hod, na viacprúdových cestách 100 km/hod a na ostatných cestách 90 km/hod. Snažte sa vyhýbať pokutám, je nutné ich zaplatiť na mieste a pokiaľ nie ste schopný zaplatiť, odoberú Vám vozidlo až do doby, pokiaľ pokutu nezaplatíte.Súradnice campu sú: S 41°1500.36  ,V 00°00'42.68

Prenájom autokaravanu:

  • Auto je v plnej výbave. Má šesť miest na spanie, šesť miest na jazdu, televízor, satelit , samostatný mrazák, chladničku, kúrenie. klimu ,wc, sprchu a všetko ostatné ,čo potrebujete k maximálnemu pohodliu. Môžete pohodlne tráviť čas pri vode, na rybách aj v nepriaznivých podmienkach alebo si vyrazit z rodinou alebo s priateľmi k moru na prekrásne plaže, ktoré sú z campu 125km. Cena - 100 Eur / deň + pohonné hmoty.

Transfer z letiska Barcelona - Caspe a späť

  • klimatizovaným mikrobusom zn. Mercedes Sprinter (9 miestny) - 320 €
  • klimatizovaným autom zn. Mercedes GL( 7 miestny) - 270 €
  • klimatizovanym autom zn. Renault Espace ( 7 miestny) - 270€

 

 

Ak sa už rozhodnete pre cestu autom alebo lietadlom, prajeme Vám príjemnú a bezpečnú cestu.
Tešíme sa na Vašu návštevu v úžasnom campe LM WALLER.